Aktualności: Sprawy urzędowe

Jubileusz Pani Stefanii

21 lipca 2020

Kolejna mieszkanka naszego miasta dołączyła do szacownego grona stulatków. Stefania Owczarek świętowała w towarzystwie członków najbliższej rodziny. Otrzymała również upominek od miasta oraz listy gratulacyjne – od prezydenta Rafała Zająca i premiera Mateusza Morawieckiego.

Stefania Owczarek urodziła się 19.07.1920 r. w miejscowości Żydowo. Te wyjątkowe urodziny spędziła wśród najbliższych. Jubilatka przyjęła najlepsze życzenia i gratulacje. Pani Stefania to aktualnie druga najstarsza mieszkanka naszego miasta. W lutym setną rocznicę urodzin świętował Antoni Lemiech, a jesienią tego roku grono stargardzkich stulatków powiększą kolejne dwie osoby.

– Jesteśmy wdzięczni za długoletnią, dobrą pracę na rzecz naszego miasta. Dziękujemy Pani za wszelkie trudy i owoce minionych lat. Przekazujemy wyrazy głębokiego szacunku, podziwu i uznania – napisał w liście do jubilatki prezydent Rafał Zając.

Zdjęcia: Dariusz Rodziewicz