Aktualności: Sprawy urzędowe

Kalendarze czekają

18 grudnia 2023

Kolejna okazja do zdobycia miejskiego kalendarza na 2024 rok. Setki następnych egzemplarzy trafią do stargardzian, którzy we wtorek (19.12.) przyjdą do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Wydawanie kalendarzy rozpocznie się o 16:30 i potrwa do wyczerpania zapasów.

Kolejka chętnych zwykle jest bardzo długa, dlatego jedna osoba może otrzymać jeden egzemplarz. Od tej zasady nie ma wyjątków. Jest jeszcze kilka możliwości, żeby zdobyć kalendarz. Warto obserwować facebookowy profil Stargardu. Tam w rozdaniu będzie do zdobycia kilkadziesiąt kolejnych sztuk. Kalendarze, jak co roku, pojawią się także w akcjach organizowanych przez lokalne media.

W publikacji na 2024 rok znalazło się 13 wyjątkowych zdjęć. Ich autorami są stargardzianie – zwycięzcy konkursu fotograficznego. Tym razem temat był wyjątkowo szeroki. „Odkryj Stargard” – czyli zarówno nowe spojrzenia na doskonale znane miejsca, jak i pokazanie miasta z nieco innej strony. Jeszcze przed otrzymaniem kalendarza wszystkie zwycięskie ujęcia można zobaczyć tutaj.

Zdjęcie: UM w Stargardzie