Aktualności: Sprawy urzędowe

Kalendarze we wtorek

11 grudnia 2023

Po tę publikację w Urzędzie Miejskim co roku ustawiają się długie kolejki. Kalendarze ze zdjęciami autorstwa zdolnych stargardzian cieszą się u nas niesłabnącą popularnością. Najbliższa okazja do zdobycia swojego egzemplarza będzie już we wtorek (12.12.) o 16:30 w Biurze Obsługi Klienta UM (ul. S. Czarnieckiego 17). Najważniejsza zasada od lat pozostaje bez zmian – jedna osoba może otrzymać jeden kalendarz.

We wtorek (12.12.) wydawanie rozpocznie się o 16:30 i potrwa do wyczerpania zapasów. Kolejna okazja do odebrania miejskiego kalendarza będzie w następny wtorek (19.12.) również o 16:30 w UM. Warto też obserwować facebookowy profil Stargardu. Tam w rozdaniu będą do zdobycia kolejne sztuki. Kalendarze, jak co roku, pojawią się także w akcjach organizowanych przez lokalne media.

W publikacji na 2024 rok znalazło się 13 wyjątkowych zdjęć. Ich autorami są stargardzianie zajmujący się fotografią amatorsko, którzy zwyciężyli w konkursie. Tym razem temat był wyjątkowo szeroki. „Odkryj Stargard” – czyli zarówno nowe spojrzenia na doskonale znane miejsca, jak i pokazanie miasta z nieco innej strony. Jeszcze przed otrzymaniem kalendarza wszystkie zwycięskie ujęcia można zobaczyć tutaj.

Zdjęcie: UM w Stargardzie/archiwum