Aktualności: Działania społeczne

Kibice dla Kaśki

15 września 2023

Czy można skutecznie połączyć pomaganie z dobrą zabawą? Kibice PGE Spójni Stargard udowadniają, że tak i są w tym naprawdę świetni. Już w najbliższą niedzielę (17.09.) zapraszają wszystkich mieszkańców na kolejny festyn charytatywny. Tym razem na nasze wsparcie liczy Katarzyna Charazińska. Stargardzianka potrzebuje kosztownej rehabilitacji po pęknięciu tętniaka.

Impreza rozpocznie się w niedzielę (17.09.) o 14:00 na parkingu Park&Ride przy ul. Barnima. W planach mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Będzie strefa dla najmłodszych z dmuchańcami, warsztatami i malowaniem twarzy, pokazy taneczne, porady dietetyczne, strefa sportowa i z rękodziełem. Swoje maszyny zaprezentują motocykliści. Kibice Spójni będą mogli spotkać się z koszykarzami, a swoją wizytę potwierdzili też piłkarze Błękitnych. Wielu uczestników na pewno zainteresuje też bogata strefa gastronomiczna.

Podczas festynu odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Katarzyny Charazińskiej. Każda złotówka to realne wsparcie stargardzianki, która walczy o powrót do zdrowia. Będzie też można wylicytować atrakcyjne fanty. To kolejna odsłona charytatywnego wydarzenia organizowanego przez kibiców ze Stowarzyszenia Pierwsza Brygada. W ubiegłym roku podczas wspólnej zabawy pomagaliśmy Julii Michasi i Zosi.