Aktualności: Kultura

Kinomaniaki poznają potworną rodzinkę

25 października 2019

Niewinny bal przebierańców na zawsze zmienia życie rodziny Sielskich. Fay, jej młodszy brat Max i ich rodzice na skutek rzuconej klątwy stają się potworami. Czy uda im się odczynić zły urok? Odpowiedź na to pytanie poznają uczestnicy październikowej odsłony „Stargardzkich Dzieciaków Kinomaniaków”. Seans już w niedzielę (27.10.) o 12:00 w sali kinowej Stargardzkiego Centrum Kultury.

Jak zawsze bilet wstępu kosztuje symboliczną złotówkę. Można go kupić na godzinę przed seansem. Niedzielne spotkania w kinie SCK cieszą się niesłabnącą popularnością najmłodszych stargardzian i ich rodziców oraz opiekunów. Repertuar jest szeroki – animacje komputerowe, filmy rysunkowe, kino familijne. Dzięki niskiej cenie biletów na seans może się wybrać każdy.

Podczas najbliższego seansu młodzi kinomani obejrzą film „Potworna rodzinka”. Główna bohaterka – Fay Sielska wybiera się wraz z rodzicami i młodszym bratem na bal przebierańców. Fay występuje jako mumia, mama przebrana jest za wampirzycę, tata za Frankensteina, a brat Max wciela się w wilkołaka. W pewnym momencie na rodzinę Sielskich zostaje rzucona klątwa, a zwykłe przebrania stają się rzeczywistością. Fay i jej rodzina zyskują niezwykłe moce, które mogą się okazać całkiem przydatne w codziennym życiu.

„Potworna rodzinka” do zobaczenia w kinie SCK w niedzielę (27.10.) o 12:00. W tym roku młodzi miłośnicy kina obejrzą jeszcze „Jaskiniowca” (24.11., 12:00), a w grudniu poznają przygody pewnego sympatycznego niedźwiadka („Paddington 2”, 29.12., 12:00).