Aktualności: Kultura

Kinomaniaki zobaczą smoka

24 maja 2019

Radosna opowieść o przyjaźni i odpowiedzialności w otoczeniu niezwykłej smoczej wyspy – film Koko Smoko to kolejna propozycja dla młodych kinomanów. Już w niedzielę (26.05.) w kinie Stargardzkiego Centrum Kultury poznają przygody smoków Kokosa i Oskara oraz kolczatki Lusi. Dobra zabawa jak zawsze gwarantowana.

Tym razem Stargardzkie Dzieciaki Kinomaniaki obejrzą film animowany Koko Smoko. To opowieść o smoku Kokosie, który otrzymuje szczególne zadanie – musi strzec ognistej trawy. Bez niej całej wyspie grozi niebezpieczeństwo. Niestety pewnego razu cenny skarb znika. Kokos wraz z przyjaciółmi udaje się w trudną misję poszukiwawczą. Po drodze czeka go walka z innymi gatunkami smoków. Mały bohater postanawia za wszelką cenę odnaleźć ognistą trawę i zrobić wszystko, żeby na wyspie zapanowała zgoda.
Młodzi fani kina spotykają się w SCK już od ponad dwóch lat. W ostatnią niedzielę miesiąca mogą przyjść i obejrzeć film dedykowany specjalnie dla nich. Bilety wstępu kosztują symboliczną złotówkę. Niedzielne spotkania w kinie SCK cieszą się niesłabnącą popularnością wśród najmłodszych. Repertuar jest szeroki – animacje komputerowe, filmy rysunkowe, kino familijne. Dzięki niskiej cenie biletów na seans może się wybrać każdy.

Najbliższa odsłona akcji w niedzielę (26.05.). Warto już teraz zaplanować kolejne wizyty w kinie SCK. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Bilety sprzedawane są godzinę przed seansem. Cena – jak zawsze 1 zł.

Repertuar na następne miesiące:
28.07. – Był sobie pies
25.08. – Mała Wielka Stopa
29.09. – My Little Pony. Film
27.10. – Potworna rodzinka
24.11. – Jaskiniowiec
29.12.  – Paddington 2