Aktualności: Sprawy urzędowe

Kluczewo – utrudnienia

5 czerwca 2020

Od poniedziałku (8.06.) przejazd przez ul. Lotników będzie utrudniony. Inaczej pojadą także autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Zmiany są związane z przebudową przejazdów kolejowych – w ciągu ul. Lotników i ul. W. Broniewskiego.

W tym czasie kierowcy – zarówno mieszkańcy, jak i pracownicy Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii – mogą skorzystać z objazdu. Trzeba skierować się na obwodnicę Kluczewa, czyli drogę łączącą ul. W. Broniewskiego z ul. T. Tańskiego. Pierwszy etap prac (od 8.06.) obejmie przejazd w ciągu ul. Lotników. Od wtorku (16.06.) planowane jest rozpoczęcie robót przy przejeździe kolejowym w ul. W. Broniewskiego zlokalizowanym przy bramie wjazdowej na teren cukrowni.

Zmienia się również rozkład jazdy autobusów. Od poniedziałku (8.06.) dla linii nr 2 i 8 nieczynne będą przystanki Broniewskiego 02 – cukrownia oraz Broniewskiego 07 – cukrownia. Dodatkowo od 15.06. (poniedziałek) na tych przystankach nie zatrzymają się też autobusy linii nr 36. W czasie przebudowy przejazdu w ciągu ul. Lotników przed wjazdem na teren cukrowni – w kierunku do centrum – zlokalizowany będzie tymczasowy przystanek. Skorzystają z niego pasażerowie linii nr 2, 8 i 36.

Zdjęcia i mapa: UM w Stargardzie