Aktualności: Biznes

Kolejny weekend z promocjami

7 sierpnia 2020

Dla smakoszy – kuchnia włoska, grecka, a na deser słodka beza z owocami. Dla planujących remont – meble, tapety i dekoracje wnętrz. Najbliższy weekend (7-9.08.) to okazja do zakupów w dobrych cenach. Wybierając lokalnych sprzedawców można wesprzeć stargardzki biznes, a przy tym zaoszczędzić.

Tym razem oprócz tradycyjnych już zniżek w restauracjach, można taniej kupić meble, tapety, obrazy i inne dekoracje wnętrz. Promocje obowiązują przez cały weekend. Warto też skusić się na ofertę lokalnej gastronomii. Do wyboru dania kuchni greckiej, włoska pizza i spaghetti, a dla wielbicieli słodkości – tort bezowy. Szczegóły jak zawsze można znaleźć na facebookowych profilach lokali oraz na www.kupujlokalnie.stargard.pl. Serwis jest też na Instagramie: kupujlokalnie_stargard.

Na platformie Kupuj Lokalnie oprócz weekendowych zniżek można znaleźć także inne rabaty oraz adresy wielu firm. Są również aktualne oferty pracy z regionu. Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wszystkimi informacjami, przygotowano newsletter. Stargardzcy przedsiębiorcy cały czas mogą dołączyć do strony. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.kupujlokalnie.stargard.pl.