Aktualności: Sprawy urzędowe

Kolorowy serwis internetowy Stargardu

24 października 2019

Ruszyła nowa odsłona strony www.stargard.pl. Na platformie można znaleźć najświeższe informacje z życia miasta. To miejsce z wszystkimi wiadomościami ważnymi dla stargardzian. Jedną z nowości jest użycie kolorów i piktogramów – po to, żeby intuicyjnie odszukać interesujący nas temat.

Od niedawna Stargard komunikuje się z mieszkańcami siedmioma kolorami. Są  powiązane z poszczególnymi funkcjami miasta: bordowy – kultura, zielony – turystyka, granatowy – biznes, pomarańczowy – edukacja, żółty – polityka społeczna, niebieski – sport, szary – urząd.

Nowa strona skierowana jest głównie do trzech grup odbiorców: mieszkańców, turystów i inwestorów. Każdy zainteresowany bez problemu trafi do poszukiwanej treści. Załatwienie urzędowych spraw staje się dużo łatwiejsze.

Zakładka DLA MIESZKAŃCA – znajdziemy tam tematy związane z wszystkimi sprawami, które stargardzianin może załatwić w urzędzie miejskim.

Zakładka ODKRYJ STARGARD – znajdziemy tam historię miasta, ciekawostki, ale także spis restauracji i miejsc noclegowych przydatnych turystom. Jest też wirtualne zwiedzanie miasta, a aktywni na pewno zainteresują się spisem obiektów sportowych.

Zakładka DLA BIZNESU – znajdziemy tam ofertę inwestycyjną Stargardu, mapę inwestycji, aktualne przetargi oraz wszelkie informacje przydatne przyszłym inwestorom.

Zachęcamy do poznania wszystkich zakamarków www.stargard.pl. Z łatwością można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych. Serwis jest responsywny.