Aktualności: Kultura

Kreatywnie w pracowni

17 października 2023

Od początku nowego otwarcia Książnicy Stargardzkiej było jasne, że w zmodernizowanych wnętrzach mieszkańcy znajdą znacznie więcej niż tylko książki. Dużo dzieje się w Pracowni Kreatywności, gdzie czekają zajęcia zarówno dla grup zorganizowanych, jak i uczestników indywidualnych. Warto sprawdzić propozycje na najbliższe dni i zarezerwować czas na wizytę przy ul. Mieszka I 1.

Plan zajęć można znaleźć na grafikach. Dla grup zorganizowanych zespół KS przygotował Kolorowe warsztaty i Lekcje biblioteczne (obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne – 91 578 82 46 lub e-mailowe: kreatywnosc@ksiaznicastargardzka.pl). Uczestnicy indywidualni mogą spróbować swoich sił m.in. w sztuce średniowiecznej kaligrafii. Jest też coś dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z czytaniem i ich rodziców. W październiku w Książnicy rusza także grupa samopomocowa dla młodzieży i zajęcia, podczas których będzie można odrobić lekcje.

Udział w warsztatach i spotkaniach w Pracowni Kreatywności jest bezpłatny. Warto zaglądać na facebookowy profil KS, żeby być na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi propozycjami.