Aktualności: Kultura

Kreatywnie w SCK

16 września 2022

Śpiew, muzyka, taniec, teatr ognia, rzemiosło, fotografia a może dziennikarstwo? Już niedługo rozpoczną się zapisy do pracowni Stargardzkiego Centrum Kultury. To świetna okazja do spędzania wolnego czasu w ciekawy sposób, rozwijania swoich zainteresowań, a także odkrywania zupełnie nowych, kreatywnych pasji.

Oferta SCK jest naprawdę bogata. Coś dla siebie znajdą dzieci, młodzież i dorośli. Można nauczyć się śpiewać lub grać na instrumentach, sprawdzić się w aktorstwie, działać w lokalnych mediach i robić wyjątkowe zdjęcia. Większość propozycji jest bezpłatnych. Trudny wybór? Najlepiej w październiku przyjść na konkretne zajęcia, poznać instruktorów i zapisać się na miejscu – wszystkie terminy można znaleźć na plakacie. Jest sporo czasu na podjęcie decyzji i znalezienie czegoś dla siebie. Zgłoszenia będą przyjmowane przez cały październik, zgodnie z harmonogramem zajęć.

Do pracowni SCK mogą dołączyć nawet ośmiolatki. Są też propozycje dla młodzieży i dorosłych. W razie dodatkowych pytań warto już teraz zadzwonić pod nr 91 578 32 31 i zajrzeć na stronę SCK, gdzie jest wiele przydanych informacji.

Zdjęcie: FB/Pracownia Fotograficzna SCK