Aktualności: Działania społeczne

„Leśna Polana” zaprasza

16 kwietnia 2024

Co roku w Żłobku Miejskim organizowany jest dzień otwarty. Dla rodziców i opiekunów to dobra okazja, żeby porozmawiać z pedagogami, dopytać o szczegóły i na własne oczy zobaczyć miejsca, w których przebywają najmłodsi mieszkańcy naszego miasta. Najbliższy dzień otwarty zaplanowano na sobotę (20.04.) w obu siedzibach żłobka (os. Zachód A4 i ul. Z. Krasińskiego 5) od 10:00 do 13:00.

„Leśna Polana” zawsze otwiera się dla rodziców i opiekunów przed rozpoczęciem rekrutacji na kolejny rok żłobkowy. Dzięki temu mogą lepiej poznać placówkę, do której chcą zapisać swoje dzieci. Tym razem wnioski będą przyjmowane od 6.05. (poniedziałek) do 17.05. (piątek). Wszystkie informacje i wzory dokumentów do pobrania są tutaj. Wypełnione wnioski trzeba dostarczyć do sekretariatu żłobka na os. Zachód A4 (od poniedziałku do piątku, 7:00 – 15:00).

W Stargardzie Żłobek Miejski znajduje się w dwóch lokalizacjach. W „Leśnej Polanie” na os. Zachód codzienną opiekę dostaje 86 maluchów. Z kolei w budynku przy ul. Z. Krasińskiego jest miejsce dla 114 dzieci. Mamy już gotową koncepcję na rozbudowę żłobka. Z nowego obiektu skorzysta nawet 116 najmłodszych stargardzian. Szczegóły tej dużej inwestycji tutaj.

Zdjęcie: UM w Stargardzie/archiwum