Aktualności: Kultura

Letnie propozycje filmowe

28 lipca 2020

Wakacje to dobry moment na odpoczynek i rozrywkę w różnym wydaniu – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych mieszkańców naszego miasta. W tym czasie stargardzianie chętnie odwiedzają kino. SCK przygotowało aktualny repertuar na najbliższe dni. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się też zupełna nowość – Moto Kino na parkingu przy ul. Sportowej.

Na wakacje SCK przygotowało specjalną promocję. Od poniedziałku do piątku bilet wstępu na wszystkie filmy do 15:30 kosztuje tylko 14 zł. Z rabatu można skorzystać do końca sierpnia. Warto już dziś zaplanować wypad na film – najlepiej w gronie rodziny lub przyjaciół. Jak zawsze w repertuarze coś dla siebie znajdą widzowie w każdym wieku. Są animacje dla dzieci, komedie, thrillery, filmy dokumentalne i familijne

Wejściówki można wygodnie kupić lub zarezerwować on-line. Inna opcja to biletomat, który stoi w holu głównym kina, a także kasa – czynna codziennie od 11:00.

Również w kasie (tel. 91 577 13 93) można odebrać bezpłatne bilety wstępu na kolejną odsłonę Moto Kina. W piątek (31.07.) o 21:30 na parkingu przy ul. Sportowej wyświetlona zostanie francuska komedia „Kręcisz mnie”. Jak zawsze widzowie obejrzą film z wnętrza swoich samochodów. Na teren pokazu można wjeżdżać już o 20:00 – warto przyjechać wcześniej, żeby zająć dobre miejsce.