Aktualności: Biznes

Lokalne zakupy w Stargardzie

22 kwietnia 2020

Coraz większy ruch na www.kupujlokalnie.stargard.pl. Zamówienia z odbiorem własnym, dowozem lub zakup atrakcyjnych bonów do wykorzystania później – mieszkańcy korzystają już z nowej platformy sprzedażowej. W tym trudnym czasie warto okazać wsparcie lokalnym przedsiębiorcom, wybierając stargardzkie produkty i usługi.

W związku z epidemią koronawirusa wiele sklepów i punktów usługowych musiało ograniczyć albo zupełnie zawiesić działalność. To duże wyzwanie przede wszystkim dla małych firm. Wybierając produkty i usługi przedsiębiorców z naszego miasta, chronimy miejsca pracy w Stargardzie. Dzięki wsparciu klientów będą mogli wrócić do normalnej pracy po zakończeniu epidemii.

– W tym szczególnym czasie przygotowaliśmy propozycję kontynuacji korzystania z ofert lokalnych firm. Gorąco do tego zachęcam. Zwłaszcza teraz warto wybierać stargardzkie przedsiębiorstwa. W ten prosty sposób okazujemy solidarność z tymi, którym obecna sytuacja uniemożliwia wykonywanie codziennej pracy – mówi prezydent Rafał Zając.

Obsługa serwisu www.kupujlokalnie.stargard.pl jest bardzo prosta. Internauci wybierają spośród kilku tematycznych zakładek – m.in. zakupy, transport, gastronomia i edukacja. Po wybraniu jednej z opcji pojawia się spis firm wraz z odnośnikami do ich stron zewnętrznych i fanpage’ów. W ten sposób mieszkańcy mogą z łatwością skontaktować się z wybranym sklepem i sprawdzić, jak bezpiecznie skorzystać z oferty.

Wielu przedsiębiorców przygotowało specjalne zniżki dla użytkowników platformy, dlatego warto regularnie odwiedzać platformę kupujlokalnie.stargard.pl. Część produktów można zamówić z odbiorem własnym lub dostawą. Inną opcją wsparcia lokalnego biznesu jest zakup bonów do wykorzystania później.

Właściciele kolejnych stargardzkich firm cały czas mogą dołączać do serwisu. Wystarczy wysłać wypełniony formularz (do pobrania poniżej) na adres e-mail: kupujlokalnie@um.stargard.pl lub zgłosić się bezpośrednio na stronie www.kupujlokalnie.stargard.pl.