Aktualności: Sport

Łyżwy czas start!

1 grudnia 2023

Na tę zimową atrakcję wielu stargardzian czekało z niecierpliwością. W piątek (1.12.) o 15:00 pierwsi miłośnicy jazdy na łyżwach skorzystają z zupełnie nowego, zadaszonego lodowiska. Obiekt przy ul. Sportowej 32 jest naprawdę imponujący. Wrażenie robi przede wszystkim rozmiar – to aż 1000 m2 powierzchni do ślizgania. Są też dodatkowe udogodnienia.

W programie otwarcia lodowiska znalazła się dyskoteka (15:00-19:30) oraz animacje przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych (16:00-18:00). Obiekt będzie czynny 7 dni w tygodniu, więc każdy na pewno znajdzie właściwą dla siebie porę. Od poniedziałku do piątku pojeździmy tam od 15:00 do 21:00, a w weekendy od 10:00 do 21:00. Cennik można znaleźć na jednym ze zdjęć poniżej. Będzie też wkrótce dostępny tutaj. Wybierając się na lodowisko, koniecznie trzeba też pamiętać o zabraniu Stargardzkiej Karty Mieszkańca – jej posiadacze zapłacą mniej za wejściówki. Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował też specjalną ofertę dla grup zorganizowanych. Więcej informacji pod nr tel. 608 302 628. Można też wysłać e-mail na adres: s.swic@osir.stargard.pl.

Na nowym lodowisku jednocześnie pojeździ nawet 100 osób. Znalazło także miejsce na odpoczynek w przerwie od szaleństw na tafli, a także na zjedzenie i wypicie czegoś ciepłego. Nie mogło oczywiście zabraknąć toalet. Ślizganie będzie jeszcze przyjemniejsze dzięki zupełnie nowym łyżom do wypożyczenia na miejscu. Z kolei ci, który niepewnie czują się na lodzie, skorzystają z pomocy pingwinków. Zapowiada się naprawdę świetna zabawa i to niezależnie od pogody. Warto wpaść na ul. Sportową 32 (naprzeciwko stadionu lekkoatletycznego) i przekonać się samemu, jak komfortowy obiekt zyskali stargardzianie.

Zdjęcia: UM w Stargardzie