Aktualności: Biznes

Mamy miejsce na Twój biznes

24 czerwca 2021

W środę (30.06.) o 10:00 rozpocznie się webinarium, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej o możliwościach inwestycyjnych w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii. O zwolnieniach z podatków, nieruchomościach, kompleksowej ofercie dla przedsiębiorców i sukcesach firm opowiedzą specjaliści m.in. z Urzędu Miejskiego, Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego i Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Udział w wirtualnym spotkaniu jest bezpłatny.

Aby dołączyć do webinarium, wystarczy do poniedziałku (28.06.) do 12:00 wysłać e-mail na adres: j.nowak@um.stargard.pl. W wiadomości trzeba podać nazwę firmy, imiona i nazwiska uczestników wraz z ich adresami e-mail, na które otrzymają linki do wirtualnego spotkania na platformie 3CX. Prezentacji może posłuchać każdy, kto jest zainteresowany inwestycjami PPNT. W programie znalazła się także prezentacja oferty biurowca SARL. Na zakończenie przewidziano sesję Q&A, gdzie będzie można zadawać pytania.

Podczas webinarium zostanie również zaprezentowana nowa strona internetowa www.ppnt.stargard.pl. Całe spotkanie powinno potrwać około 90 minut. Szczegółowy program jest w załączniku poniżej.

Webinarium – zaproszenie