Aktualności: Kultura

Mamy pomysły na prezenty

13 grudnia 2021

Już niedługo pod choinkami w całym Stargardzie znajdą się świąteczne upominki. To chwila radości dla małych i dużych. W tym roku można zaskoczyć bliskich czymś niebanalnym. Bilet do kina, gra planszowa, voucher na zwiedzanie – opcji jest sporo. Stargardzkie Centrum Kultury i Stargardzkie Centrum Nauki FILARY przygotowały specjalną ofertę.

Wszystkie świąteczne zakupy w FILARACH zostaną na miejscu bezpłatnie zapakowane. Do wyboru są vouchery na zwiedzanie ekspozycji SCN, gry planszowe – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, edukacyjne zabawki i gadżety. Takie prezenty dobra okazja do zaplanowania rodzinnej wizyty w FILARACH albo spędzenia świątecznego czasu przy planszówkach. Nie trzeba też się spieszyć – świąteczna oferta czeka na wszystkich aż do 23.12. (czwartek).

Kolejny pomysł na upominek to bilet do kina SCK. Taki voucher kosztuje 25 zł. Można go wykorzystać w ciągu 3 miesięcy na dowolny film 2D lub 3D. Bilety podarunkowe mają świąteczną oprawę graficzną – do wyboru kilka wariantów. Zapakowane w koperty z pewnością ucieszą wszystkich kinomanów. Vouchery są do kupienia w kasie kina SCK – czynna codziennie od 11:00.

Zdjęcie: FB/Kino SCK