Aktualności: Kultura

Manufaktura – będzie się działo

23 lutego 2024

Kilka godzin dzieli nas od inauguracji najnowszego projektu SCK. Na dobry początek w ramach Stargardzkiej Manufaktury Sztuki wystąpi zespół Divers. Są jeszcze bilety na piątkowy (23.02.) koncert. Wystarczy kliknąć tutaj albo przyjść do kasy kina Stargardzkiego Centrum Kultury (czynna codziennie od 11:00).

Koncert na małej scenie SCK rozpocznie się o 19:00. Zespół Divers zabierze słuchaczy w sentymentalną podróż po największych hitach m.in. Dżemu, Perfectu i IRY. Wystąpią: Andrzej „Kokos” Kosko (wokal), Jarosław „Jaro” Sadowski (gitara), Janusz Piotrowski (bas), Andrzej Słowik (perkusja), Kazimierz Wiśniewski (gitara). To okazja do świetnej zabawy i zrobienia czegoś dobrego – muzycy zdecydowali, że cały zysk ze sprzedaży biletów wesprze leczenie i rehabilitację Konstancji Wdzięcznej-Gaborskiej.

Stargardzka Manufaktura Sztuki czeka na artystów, którzy chcą dołączyć do projektu i wystąpić przed szeroką publicznością. Wystarczy zadzwonić do SCK – tel. 91 578 32 31 i ustalić wszystkie szczegóły. Artyści za darmo dostaną możliwość organizacji koncertu z pełną obsługą sceno-techniczną i gospodarczą. SCK zadba też o promocję wydarzenia. Cały zysk ze sprzedaży biletów trafi do występujących.

Manufaktura Sztuki nabiera rozpędu. Warto obserwować facebookowe profile miasta i SCK, żeby nie przegapić żadnego wydarzenia.