Aktualności: Kultura

Manufaktura z Osiecką

12 kwietnia 2024

To będzie wyjątkowy wieczór z muzyką na żywo. Przed nami kolejna odsłona Stargardzkiej Manufaktury Sztuki. W niedzielę (14.04.) o 18:00 na małej scenie SCK wystąpi Anna Zięba. Wokalistka wraz z towarzyszącymi jej muzykami zaprezentują swoje interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej. Bilety na koncert są już do kupienia.

Po mocnym, rockowym otwarciu w wykonaniu zespołu Divers kolejna odsłona SMS zapowiada się nieco łagodniej, ale bardzo klimatycznie i nastrojowo. Teksty Agnieszki Osieckiej znają wszyscy, a koncert Anny Zięby będzie koleją okazją do przeniesienia się w niezwykły świat poetki. Wokalistka wystąpi z zespołem w składzie: Radosław Dziakowicz (gitary), Andrzej Kwaśniewski (klawisze), Grzegorz Dziakowicz (bas), Krzysztof „Drwal” Rozesłański (perkusja), Julia Kisiel (chórki), Natalia Szymkowiak (chórki). Bilet na wydarzenie kosztuje 35 zł. Wejściówki można kupować w kasie kina SCK (czynna codziennie od 11:00) oraz online – wystarczy kliknąć tutaj.

Stargardzka Manufaktura Sztuki to zupełna nowość w naszym mieście. Zasady projektu są bardzo proste. Muzycy, wokaliści lub zespoły, które chcą wystąpić na małej scenie, mogą się zgłaszać do Stargardzkiego Centrum Kultury. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 91 578 32 31 i ustalić wszystkie szczegóły. Artyści za darmo dostaną możliwość organizacji koncertu z pełną obsługą sceno-techniczną i gospodarczą. SCK zadba również o promocję wydarzenia. Więcej informacji tutaj.