Aktualności: Działania społeczne

Masz Głos – niech go usłyszą

17 lutego 2021

Zajmujesz się wolontariatem, dbasz o środowisko, a może interesujesz się sprawami seniorów? Dołącz do akcji Masz Głos prowadzonej przez Fundację Batorego. Przez 10 miesięcy możesz liczyć na wsparcie merytoryczne i pomoc w realizacji swoich pomysłów. Udział w programie jest bezpłatny.

Zgłoszenia są przyjmowane do 8.03. (poniedziałek). Wystarczy wejść na stronę www.maszglos.pl i wypełnić formularz. Do programu mogą dołączyć organizacje społeczne, grupy nieformalne, aktywistki i aktywiści z całej Polski – również ze Stargardu. Masz Głos pomaga w realizacji bardzo różnych inicjatyw, dotyczących m.in. wolontariatu, ochrony środowiska, edukacji, sportu, kultury i kształtowania społeczeństwa obywatelskiego.

Uczestnicy akcji, którzy skutecznie współpracują w władzą samorządową, mają szansę na nagrodę Super Samorząd, przyznawaną przez Fundację Batorego. Organizatorzy od 15 lat wspierają różne aktywności. Pomagają m.in. w przygotowaniu planu działania, określeniu celu i jego realizacji. W tegorocznej edycji przekonują, że także ten zdalny, dostosowany do aktualnej rzeczywistości głos ma duże znaczenie dla lokalnej społeczności.