Aktualności: Działania społeczne

Mikołajki dla całej rodziny

8 grudnia 2021

Każdy czasami chce poczuć w sobie dziecięcą radość. Mikołajki to dobra okazja dla małych i dużych, żeby pobawić się i spędzić trochę czasu w gronie przyjaciół i najbliższych. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował spotkanie dla dzieci i rodziców, którzy na co dzień korzystają ze wsparcia asystentów rodziny. Był film, prezenty od Świętego Mikołaja i dekorowanie choinek przy Stargardzkim Centrum Kultury.

Mali stargardzianie wraz z rodzicami rozpoczęli zabawę od obejrzenia w kinie SCK animacji „Nasze magiczne Encanto”. Spotkali się również ze Świętym Mikołajem, który wręczył każdemu dziecku prezent i chętnie pozował do pamiątkowych zdjęć. Kolejnym punktem spotkania był udział w akcji „Otul miasto ciepłym słowem”. Własnoręcznie przygotowane dekoracje zawisły na drzewkach przy SCK. Przy ozdobach pojawiły się też życzenia dla wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Organizatorem mikołajkowego spotkania był MOPS. Zabawę wsparło Stargardzkie Centrum Kultury, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Stowarzyszenie Artystyczne B-moll oraz Poczta Polska – Urząd Pocztowy Stargard 2.

Zdjęcia: MOPS