Aktualności: Sport

Mikołajki pełne wrażeń

1 grudnia 2021

Za nami udane andrzejkowe zabawy, a już jest kolejna okazja do spędzenia ciekawego i aktywnego weekendu. AquaStar zaprasza dzieci na imprezę mikołajkową, a dorosłych – na maraton fitness. Coś specjalnego szykuje również Stargardzkie Centrum Nauki FILARY. Będą atrakcje dla dużych i małych. Jedno jest pewne – bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie, dlatego nie warto zwlekać i już dzisiaj zarezerwować wejściówki.

W sobotę i niedzielę (4 i 5.12.) dużo będzie się działo na zmodernizowanej pływalni. O 10:00 rozpocznie się zabawa dla dzieci. Będzie spotkanie z Mikołajem, mnóstwo wodnych atrakcji, a nawet minirywalizacja. W imprezie mogą wziąć udział osoby w wieku od 6 do 10 lat. Liczba miejsc jest ograniczona. Bilet kosztuje 49 zł – do kupienia w kasie AquaStar, a zapisy są prowadzone pod nr tel. 516 037 257.

Z kolei w poniedziałek (6.12.) w AquaStar coś dla siebie znajdą dorośli. O 17:00 wystartuje Mikołajkowy Maraton Fitness. Najpierw Magda i Sandra poprowadzą zajęcia wzmacniające w parach. O 18:00 przez dwie godziny będzie można pojeździć na rowerach z Piotrem i Krzysztofem albo – w tym samym czasie – potańczyć latino i zumbę z Pawłem i Martą. Aby zapisać się na maraton, wystarczy zgłosić się do recepcji AquaStar. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Ciekawą propozycję na niedzielę (5.12.) ma SCN. O10:00 rozpocznie się specjalne mikołajkowe zwiedzanie. Tego dnia każde dziecko dostanie prezent, a poznawaniu tajników nauki towarzyszyć będą nastrojowe świąteczne utwory. W planach są również eksperymenty naukowe i garść wiedzy o najprawdziwszym Świętym Mikołaju. Po takiej wizycie w FILARACH każdy, niezależnie od wieku, wyjdzie zadowolony. Bilety można kupić w kasie SCN oraz tutaj. Tego dnia wejściówka dla dziecka kosztuje 35 zł, a dorośli zapłacą 20 zł (seniorzy i osoby z niepełnosprawnościami – 15 zł).