Aktualności: Sprawy urzędowe

Mikołajkowy weekend w SCN

29 listopada 2023

Zapowiada się świetna zabawa dla małych i dużych. Stargardzkie Centrum Nauki FILARY zaprasza do wspólnego spędzenia pierwszego weekendu grudnia (2-3.12.). Będzie Mikołaj, prezenty, pokazy naukowe, kącik foto i warsztaty kreatywnego rękodzieła. Bilety już teraz można kupować online – wystarczy kliknąć tutaj albo przyjść do sklepiku SCN.

W sobotę i w niedzielę (2 i 3.12.) od 11:00 do 19:00 FILARY organizują wyjątkowe mikołajkowe zwiedzanie. Oczywiście będzie można zobaczyć stałą ekspozycję SCN. Pojawią się również dodatkowe atrakcje. W kreatywnych kącikach wszyscy chętni własnoręcznie przygotują świąteczne ozdoby, a najmłodszych na pewno ucieszy certyfikat pomocnika Mikołaja. Odwiedzając w ten weekend SCN, trzeba też koniecznie zrobić sobie zdjęcie przy choince.

Do każdego biletu dla dzieci dołączona będzie mikołajkowa paczka. Znajdzie się w niej m.in. kolekcjonerska figurka MYSTERY CAPSULE. Dodatkowo od 12:00 co 2 godziny rozpocznie się mroźny pokaz naukowy. W roli głównej tym razem – ciekły azot. Dzieci i młodzież za bilet z prezentem zapłacą 50 zł. Wejściówka dla dorosłych kosztuje 15 zł. W ramach biletu będzie można skorzystać ze wszystkich atrakcji SCN.