Aktualności: Kultura

Muzeum nocą on-line

15 maja 2020

Choć tegoroczna edycja Nocy Muzeów nie odbędzie się w tradycyjnej formie, pracownicy MAH przygotowali dla stargardzian coś specjalnego. W sobotę (16.05.) między 18:00 a 24:00 będzie można zobaczyć filmy nagrane specjalnie na tę okazję. Wystarczy wejść na facebookowy profil MAH albo odwiedzić kanał w serwisie YouTube.

Tematyka filmików została owiana tajemnicą. Muzealnicy zdradzają, że wszystkie propozycje będą związane z cyfrą 7 – dla podkreślenia 777. rocznicy nadania Stargardowi praw miejskich. Nasze miasto obchodzi ten szczególny jubileusz w tym roku. Warto sprawdzić, w jaki sposób MAH wplotło siódemkę w filmowe opowieści.

Tegoroczna – internetowa – odsłona Nocy Muzeów rozpocznie się w sobotę (16.05.) o 18:00. Aż do północy publikowane będą kolejne ciekawostki. Warto na bieżąco zaglądać na Facebooka i YouTube, żeby nie przegapić żadnego filmu. MAH zachęca także do odwiedzin na Instagramie. Produkcje będzie można oglądać zarówno na smartfonach, jak i komputerach oraz tabletach. Wystarczy połączenie z internetem, żeby ciekawie spędzić majową noc, poznając tajemnice z przeszłości.