Aktualności: Kultura

Muzyczna Siła Miasta

22 lipca 2022

To będzie wyjątkowy koncert. W ramach kolejnej odsłony Coolturalnych Wakacji wystąpi zespół Los Tatooloss. Muzycy już nie raz prezentowali się publiczności w Stargardzie. Za każdym razem zapewniali wysokiej jakości repertuar i oprawę wszystkich utworów.

Coolturalne Wakacje to kino na leżakach, festyny, pikniki i oczywiście koncerty. Na scenie w przewadze prezentują się lokalni artyści. Tak będzie też już w tę sobotę (23.07.). O 19:00 na scenie w Teatrze Letnim wystąpi grupa Los Tatooloss w składzie: Artur Słowik, Katarzyna Turska, Jacek Rogoziński, Michał Rogoziński, Lucjan Halarewicz, Przemek Wieleba, Grzegorz Dziakowicz, Wojtek Borkowski, Mariusz Kuziel i Sylwester Koperski. Koncert zaplanowano w ramach cyklu Muzyczna Siła Miasta.

Za tydzień (29.07., piątek, 22:00) w ramach Kina na leżakach wyświetlony będzie film „Druga połowa”, czyli lekka komedia romantyczna, idealna na upalny, letni wieczór. Z kolei sobota (30.07.) zapowiada się muzycznie. Rockowe brzmienia zaserwuje zespół Divers. Początek o 19:00. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Coolturalnych Wakacji jest bezpłatny.