Aktualności: Biznes

Najlepsi przedsiębiorcy na żywo

24 lutego 2021

Przypominamy i zapraszamy – już w piątek (26.02.) po raz pierwszy w historii naszego miasta na żywo w internecie będzie można obejrzeć Stargardzką Galę Przedsiębiorczości. Początek o 17:00. Poznamy laureatów wielu ważnych wyróżnień, m.in. nagrody im. Sławomira Pajora dla Stargardzkiego Przedsiębiorcy.

Transmisja będzie dostępna na kanale Urzędu Miejskiego w serwisie YouTube – tutaj. Warto już teraz zasubskrybować miejskiego YouTuba – wystarczy kliknąć czerwony przycisk SUBSKRYBUJ, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych filmach i transmisjach live. Dodatkowo można także ustawić przypomnienie o gali.

Główną nagrodę im. Sławomira Pajora dla Stargardzkiego Przedsiębiorcy wręczy prezydent Rafał Zając. Podczas gali poznamy także zdobywców tytułu Stargardzki Produkt Lokalny i laureatów Konkursu Gospodarczego 2020 organizowanego przez Stargardzką Izbę Gospodarczą. Wręczona zostanie również nagroda za najlepszą pracę dyplomową.

Dla publiczności i uczestników wydarzenia zaśpiewa Łukasz Brodowski – zwycięzca finałowego odcinka programu „Szansa na sukces”, który weźmie udział w tegorocznym Festiwalu w Opolu. Łukasz podczas gali wystąpi w duecie z Nailah Vitha.

Wydarzenie będzie transmitowane ze Stargardzkiego Centrum Kultury. Przekazanie nagród zaplanowano zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego.