Aktualności: Sprawy urzędowe

Nasi w telewizji

3 września 2021

Dwoje zdolnych stargardzian już w ten weekend pokaże swoje talenty całej Polsce. Wokalista Łukasz Brodowski wystąpi na festiwalu w Opolu, a Hania Graczykowska zaprezentuje sztuki walki w programie „Mam Talent”. Przyda się wsparcie w postaci trzymania kciuków i wysyłania smsów.

Łukasz Brodowski, stypendysta prezydenta Stargardu, jest wychowankiem Młodzieżowego Domu Kultury. W grudniu 2020 r. zwyciężył finałowy odcinek „Szansy na sukces”. Nagrodą jest występ na 58. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W koncercie „Debiuty” zaśpiewa autorską piosenkę skomponowaną przez Ewę Krysian. Tym wykonaniem powalczy o nagrodę im. Anny Jantar i wyróżnienie od publiczności. Warto oglądać Łukasza i wesprzeć go, głosując smsami. Transmisja koncertu na żywo w piątek (3.09.) o 22:40 na antenie TVP 1.

Hania Graczykowska to 8-letnia uczennica Szkoły Podstawowej nr 10. Już od dłuższego czasu ma dość nietypową pasję – sztuki walki, a konkretnie boks tajski. Właśnie Muay Thai zaprezentuje w najbliższym odcinku rozpoczynającym nowy sezon programu „Mam Talent”. Hani będzie towarzyszył tata Paweł, który jest jednym z jej trenerów. Dziewczynka doskonali swoje umiejętności w Fight Academy również z Markiem Medyńskim. Premierowy odcinek talent show można obejrzeć w sobotę (4.09.) o 20:00 na antenie TVN. Na Instagramie na bieżąco można obserwować poczynania Hani: @hania_little_warrior.

Zdjęcia: FB/Szansa na sukces/Dominika Graczykowska