Aktualności: Biznes

Nasza gazela z PPNT

27 grudnia 2023

Kolejny powód do dumy i dowód na to, że firmy mają w Stargardzie świetne warunki do rozwoju. Procyon Construction znalazła się na bardzo wysokim, 11 miejscu, w prestiżowym rankingu „Pulsu Biznesu”. Każdego roku autorzy tego zestawienia biorą pod lupę tysiące firm z całej Polski.

Procyon Construction specjalizuje się w obsłudze złożonych, wielkoskalowych projektów budowlanych dla największych firm w Szwecji. Jej początki sięgają 2006 roku. Obecnie pracę ma tam około 100 osób, a siedziba PC znajduje się przy ul. Metalowej w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii. Porcyon Construction pod marką EcoReadyBath produkuje także prefabrykowane łazienki, które można znaleźć w luksusowych hotelach m.in. w Szwajcarii, Niemczech i w Wielkiej Brytanii.

Gazele Biznesu przyznawane są już od 2000 roku. Tworząc coroczne zestawienie, specjaliści z „Pulsu Biznesu” biorą pod uwagę przede wszystkim wyniki finansowe. Obecność w takim rankingu to dowód na dynamiczny rozwój małych i średnich firm, a także ich transparentność. W tym roku przeanalizowanych zostało prawie 4800 przedsiębiorstw z całej Polski. Zestawienie zostało opracowane z podziałem na województwa. Udział w rankingu dla firm jest bezpłatny, a pełne wyniki można znaleźć tutaj.

Zdjęcia: Procyon Construction/FB