Aktualności: Biznes

O biznesie na forum

21 października 2021

W czwartek (28.10.) o 10:00 rozpocznie się pierwsze Forum Biznesu „Stargard – zielona strefa innowacji”. Goście – m.in. przedstawiciele najprężniej rozwijających się firm z Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii – opowiedzą o trendach inwestycyjnych, swoich receptach na sukces i wyzwaniach, z jakimi w dzisiejszym świecie mierzą się firmy różnych branż. Konferencję będzie można oglądać na żywo na stronie www.invest.stargard.eu oraz na miejskim kanale YouTube.

Forum Biznesu to okazja do poznania oferty inwestycyjnej PPNT, ale również inspirujące spotkanie z ludźmi, którzy odnieśli już sukces. Wśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele m.in. z firmy Bridgestone, Kalmar i Radiometer. Podczas konferencji zaplanowano również prezentację raportu Manpower Group dotyczącego rynku pracy w naszym mieście. To ważne zagadnienie, które dotyczy zarówno pracodawców, potencjalnych inwestorów, jak i mieszkańców Stargardu i okolicy. Szczegółowy plan wszystkich wystąpień można znaleźć tutaj.

Konferencja odbędzie się w siedzibie firmy Klippan Safety. Aby wziąć w niej udział na miejscu, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.invest.stargard.eu. Wygodnym i prostym rozwiązaniem jest również dołączenie do wydarzenia online. Wszystkie wystąpienia będzie można bezpłatnie zobaczyć na żywo – transmisja live na miejskim kanale YouTube i na www.invest.stargard.eu.