Aktualności: Sprawy urzędowe

Odkryj STARgard

18 lutego 2022

Nasze miasto jest piękne i wyjątkowe – stargardzian nie trzeba o tym przekonywać. Pora, żeby dowiedzieli się o tym także inni. Ruszył nowy profil Odkryj STARgard – do zaobserwowania na Facebooku (klikając tutaj) albo na Instagramie (@odkryj.STARgard). Można też zrobić zdjęcia urokliwych zakątków naszego miasta – po dodaniu hashtagu #odkryjstargard jest duża szansa, że trafią na główne strony.

Stargard to dobre miejsce do życia, ale też ciekawy wybór na weekendowy – lub dłuższy – pobyt. Zachwycające zabytki, dużo zieleni, bogata oferta kulturalna, miejsca do zabawy, sportu i rozrywki – w naszym mieście niezależnie od pory roku nie ma nudy. Chcemy to pokazać ludziom z całej Polski. Stargard ma w sobie jeszcze wiele do odkrycia, co najlepiej uwieczniają na zdjęciach sami mieszkańcy.

Warto wejść na instagramowy i facebookowy profil OdkryjSTARgard i dodać coś od siebie. Klasyczne ujęcia zawsze są mile widziane, ale fotografując doskonale znane miejsca, można puścić wodze fantazji. Inna opcja to udostępnienie OdkryjSTARgard swoim znajomym. Niech reszta świata dowie się jak zachwycające jest miasto pod szczęśliwą gwiazdą.

Kolaż: Magdalena Kierczyńka/Roman Budzowski/@olcadi/@_wszystko_plynie_