Aktualności: Działania społeczne

„Ogrody wokół nas” – zgłoszenia ruszyły

20 maja 2019

Już po raz osiemnasty nagrodzeni zostaną właściciele najpiękniejszych balkonów, ogrodów i podwórek. Przed nami kolejna edycja konkursu „Ogrody wokół nas”. Ruszają zgłoszenia – warto zapoznać się z regulaminem i pobrać deklarację.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić deklarację i dostarczyć ją w formie papierowej do Zarządu Usług Komunalnych przy ul. Pierwszej Brygady 35 – pokój nr 203. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 18.06. (wtorek). Do deklaracji trzeba dołączyć maksymalnie trzy aktualne zdjęcia zgłaszanego terenu. Fotografie mogą być wydrukowane lub nagrane na nośnik elektroniczny (płyta CD, pendrive).
Deklaracja znajduje się w załączniku. Jest też dostępna w formie papierowej w ZUKu – pokoje nr 203 i 206. Będzie także w czerwcowym wydaniu Stargardzkiego Informatora Samorządowego.

Uczestnicy zostaną podzieleni według kilku kategorii: zagospodarowanie wokół budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych, użyteczności publicznej, a także obiektów usługowych i zakładów produkcyjnych. Tradycyjnie zostanie też wybrany najpiękniejszy balkon. W każdej kategorii zostaną przyznane nagrody główne, jak i wyróżnienia.

Zdjęcie: UM w Stargardzie/archiwum