Aktualności: Kultura

Olivier w wersji akustycznej

22 stycznia 2020

Przed nami kolejna odsłona Stargardzkiej Sceny Młodych. Tym razem swoje umiejętności zaprezentuje Olivier Michalczuk. Muzyk przygotował najpopularniejsze utwory m.in. Eda Sheerana i Dawida Podsiadły. Koncert już w sobotę (25.01.) o 18:00 na małej scenie SCK.

Olivier Michalczuk wykona znane utwory w autorskich aranżacjach. W jego repertuarze znajdą się piosenki Eda Sheerana, Deana Lewisa i Shawna Mendesa. Młody artysta sięgnął także po inspiracje z polskiej sceny muzycznej – podczas występu zaprezentuje utwory Dawida Podsiadły. Olivier Michalczuk zaśpiewa i zagra na gitarze akustycznej. Początek koncertu w sobotę (25.01.) o 18:00 na małej scenie SCK. Wstęp jest bezpłatny.

Stargardzka Scena Młodych to projekt, dzięki któremu utalentowani ludzie z naszego miasta mogą zaprezentować swoje umiejętności szerokiemu gronu odbiorców. Organizatorzy są otwarci na różne formy sztuki. W ramach SSM był już śpiew, muzyka, ale także taniec i iluzja. Aby się zgłosić i mieć możliwość występu w SCK, wystarczy napisać e-mail na adres: scenamlodych@sck.stargard.pl. Poszukiwani są młodzi artyści, którzy mają nie więcej niż 25 lat.