Aktualności: Sport

OSiR – baseny napełnione

15 lipca 2021

Sprawdzamy postępy prac na pływalni przy ul. Szczecińskiej 35. AquaStar nabiera kształtów – zmieniają się zarówno wnętrza, jak i najbliższe otoczenie. W czerwcu wykonawca kontynuował niemal wszystkie roboty z poprzednich miesięcy. Nowością jest napełnienie basenu sportowego, dziecięcego i rekreacyjnego.

Na atrakcje AquaStar z niecierpliwością czeka wiele osób. Na razie trwają jeszcze prace m.in. w zakresie instalacji elektrycznej, teletechnicznej i sanitarnej. Pomieszczenia zmodernizowanego zabytkowego budynku wyglądają coraz lepiej. Montowane są również kolejne elementy wyposażenia i armatury.

Już niedługo stargardzianie skorzystają z nowego, komfortowego obiektu – dostosowanego także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oprócz relaksu i zabawy w wodzie będzie można poćwiczyć w kompleksowo wyposażonej siłowni i salach do fitnessu. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy sauny.

Przy zmodernizowanym obiekcie będzie duży parking z płyt ażurowych. Pojawiły się już pierwsze nasadzenia roślin i trawa. Całość uzupełni odnowione ogrodzenie, monitoring i odpowiednie oświetlenie. Inwestycja ma się zakończyć po wakacjach.

Zdjęcia: FB/OSiR