Aktualności: Sprawy urzędowe

Otul miasto ciepłym słowem

3 grudnia 2021

W ubiegłym roku przy Stargardzkim Centrum Kultury posadzone zostały choinki. Mieszkańcy chętnie wieszali na zielonych gałązkach własnoręcznie wykonane ozdoby i życzenia. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego teraz jest kolejna okazja do tytułowego „otulenia miasta ciepłym słowem”.

W poniedziałek (6.12.) o 16:00 wszystkie drzewka rozbłysną światełkami. Potem pojawią się na nich pierwsze bombki i zabawki. Odpowiedni nastrój zapewni także świąteczna muzyka, a najmłodsi mogą liczyć na słodkie upominki. Co ważne – organizatorzy zachęcają do przyniesienia własnoręcznie wykonanych ozdób. Jak widzieliśmy w zeszłym roku, stargardzianie są bardzo kreatywni. Tym razem z pewnością będzie równie pięknie i pomysłowo.

Akcja ustrajania drzewek rozpoczyna się w poniedziałek. Jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się wtedy przy SCK, nic straconego – może w dowolnym momencie przyjść i zawiesić na choince swoje ozdoby. Warto dołączyć do nich krótkie życzenia – dla bliskich, przyjaciół i wszystkich stargardzian.