Aktualności: Sprawy urzędowe

Po kalendarz do UM

8 grudnia 2023

W wielu stargardzkich domach to już tradycja – przez cały rok ich mieszkańcom towarzyszy piękny kalendarz ze zdjęciami autorstwa zdolnych ludzi z naszego miasta. Już w najbliższy wtorek (12.12.) setki egzemplarzy trafią do nowych właścicieli. Wystarczy o 16:30 przyjść do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Kolejki chętnych zwykle są długie, dlatego trzeba pamiętać, że liczba kalendarzy jest ograniczona.

Jedna osoba może otrzymać jeden egzemplarz. Od tej zasady nie ma wyjątków. We wtorek (12.12.) wydawanie rozpocznie się o 16:30 i potrwa do wyczerpania zapasów. Kolejna okazja do odebrania miejskiego kalendarza będzie w następny wtorek (19.12.) również o 16:30 w UM. Warto też obserwować facebookowy profil Stargardu. Tam w rozdaniu będą do zdobycia kolejne sztuki. Kalendarze, jak co roku, pojawią się także w akcjach organizowanych przez lokalne media.

W publikacji na 2024 rok znalazło się 13 wyjątkowych zdjęć. Ich autorami są stargardzianie zajmujący się fotografią amatorsko, którzy zwyciężyli w konkursie. Tym razem temat był wyjątkowo szeroki. „Odkryj Stargard” – czyli zarówno nowe spojrzenia na doskonale znane miejsca, jak i pokazanie miasta z nieco innej strony. Jeszcze przed otrzymaniem kalendarza wszystkie zwycięskie ujęcia można zobaczyć tutaj.

Zdjęcie: UM w Stargardzie/archiwum