Aktualności: Sport

Pobiegnij dla Orkiestry

27 grudnia 2019

Półtorej godziny aktywności w szczytnym celu, doskonała zabawa i okazja do pobicia własnych rekordów – Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na 4. Bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozpoczęły się zapisy na to wydarzenie. Impreza odbędzie się w niedzielę (12.01.). Początek o 12:00.

Już po raz czwarty na stadionie lekkoatletycznym spotkają się miłośnicy sportu chętni do niesienia pomocy. Śmiałkowie pobiegną po bieżni – nie ma wyznaczonego konkretnego dystansu, zawodnicy pokonają okrążenia w przedziale czasowym. Wystartują o 12:00, a meta przewidziana jest o 13:30. Każdy pokona taką odległość, jaka będzie dla niego najlepsza. Liczy się udział i dobra zabawa, chociaż dwie osoby z największą liczbą okrążeń otrzymają nagrody. Dla pozostałych przygotowano dyplomy uczestnictwa i pamiątkowe przypinki, a dla wszystkich zaplanowano poczęstunek.

W biegu mogą wziąć udział dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia, a także dzieci, którym jednak muszą towarzyszyć rodzice lub opiekunowie. Wystarczy kliknąć tutaj i wypełnić formularz. Podczas zapisów nie jest pobierana opłata. Cegiełka za udział w zabawie wynosi 20 zł – uczestnicy wrzucą pieniądze bezpośrednio do puszek WOŚP tuż przed biegiem. Cała kwota trafi na konto Orkiestry.

Organizatorami 4. Biegu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stargardzki Związek Weteranów Lekkiej Atletyki.