Aktualności: Turystyka

Pociągiem po Europie

3 października 2023

W środę (4.10.) młodzi stargardzianie znów będą mogli wygrać bilety kolejowe na podróże po Europie. Wystarczy wypełnić prosty formularz, zaproponować trasę wycieczki i rozwiązać krótki quiz. Konkurs jest przeznaczony dla tegorocznych osiemnastolatków, czyli osób urodzonych między 1 stycznia a 31 grudnia 2005 r.

Wszystkie informacje o konkursie DiscoverEU są tutaj. Zwycięzcy otrzymają darmowe bilety na przejazdy koleją po wszystkich państwach Unii Europejskiej. Laureaci będą mogli udać się w podróż trwającą co najmniej 1 dzień i najwyżej 30 dni w okresie od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2025 r. Dodatkowo dostaną również kartę zniżkową na m.in. zakwaterowanie i wyżywienie.

Jest także opcja wyjazdu z grupą znajomych. Wystarczy, że wszyscy spełniają warunki konkursu i przy zgłoszeniu podadzą ten sam kod. Formularz aplikacyjny będzie dostępny od 4.10. (środa) do 18.10. (środa). To szansa na ciekawą przygodę i poznanie krajów Unii Europejskiej. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są tutaj.

Zdjęcie: Mateusz Buława