Aktualności: Sport

Pojechali dla Michała

18 października 2021

Belki, betonowe ściany, opony, a nawet skoki przez tyczkę – uczestnicy imprez organizowanych przez MotoBoyz nie boją się żadnych wyzwań. Na starcie „Testu Dzika” znów stanęło kilkudziesięciu zawodników. Tym razem oprócz sportowej rywalizacji i ogromnej dawki adrenaliny mieli jeszcze jeden cel – wsparcie leczenia i rehabilitacji Michała Kozery, który podczas jednego z treningów motocross uległ poważnemu wypadkowi.

Impreza składała się z kilku konkurencji. W pierwszym teście – Enduro Sprint Knockout – najszybszy był Mikołaj Lenio (Człuchów). To jeden z najlepszych zawodników w Polsce. W tej rywalizacji pokonał 36 rywali. Kolejnym, bardzo wymagającym testem był przejazd przez tor Super Enduro. Tu znów bezkonkurencyjny był Mikołaj Lenio.

Śmiałkowie zmierzyli się też w BIG JUMP, czyli skoku przez tyczkę, która w każdej następnej rundzie przesuwana była coraz wyżej. Z kolei w konkurencji jazdy na jednym kole publiczność wyróżniła najmłodszego zawodnika. Podczas imprezy odbyła się też licytacja fantów. Wszystkie przedmioty rozeszły się w dosłownie w kilka minut, a zebrane w ten sposób pieniądze wesprą leczenie Michała Kozery.

Wydarzenia organizowane przez KS MotoBoyz Stargard to zawsze gwarancja dużych wrażeń i świetnej zabawy. Ich wyczyny można obserwować na facebookowym profilu klubu.

Zdjęcia: bartekwalcerz.com