Aktualności: Sport

Pojedź w maratonie

20 lipca 2021

Już po raz 15. Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów zaprasza do udziału w Maratonie MTB dookoła Jeziora Miedwie. Można się zapisać jeszcze do środy (21.07.). Zawodnicy zmierzą się z trasą w sobotę (24.07.). Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody od sponsorów. W rywalizacji mogą również wziąć udział dzieci i młodzież.

Najwygodniej zapisać się przez internet – klikając tutaj. Będzie na to jeszcze szansa na miejscu, w biurze zawodów (amfiteatr w Morzyczynie), ale nie warto czekać do ostatniej chwili. Szczegółowe informacje oraz mapę trasy maratonu można znaleźć tutaj. Dotychczas do rywalizacji zgłosiło się już ponad 300 osób z całej Polski. W wydarzeniu mogą również wziąć udział dzieci i młodzież w wieku do 11 lat oraz 12-16 lat. Najmłodsi będą się ścigać na promenadzie, a nieco starsi wystartują w maratonie wraz z opiekunami.

Jak co roku organizatorzy zadbają nie tylko o wysoki poziom sportowy zawodów, ale również dobrą zabawę dla pozostałych uczestników. Maraton MTB to impreza rodzinna. Zmaganiom cyklistów towarzyszą m.in. atrakcje dla dzieci. Wydarzenie za każdym razem przyciąga miłośników kolarstwa z całej Polski.