Aktualności: Sprawy urzędowe

Policjanci poszukiwani

8 kwietnia 2022

Trwa przyjmowanie wniosków od osób, które chciałby pracować w Policji. Na funkcjonariuszy czeka stabilna praca, możliwość rozwoju i pewne wynagrodzenie. Dokumenty można składać w stargardzkiej komendzie. Wszystkie informacje o rekrutacji są na stronie www.stargard.policja.gov.pl albo pod nr tel. 47 78 29 613 i 47 78 29 612.

Praca w Policji jest bardzo wymagająca, ale przynosi również wiele satysfakcji. To pewne zatrudnienie i gwarancja dobrego systemu socjalnego. Funkcjonariusze mogą obrać różne drogi rozwoju zawodowego – m.in. w służbie prewencyjnej, kryminalnej, dochodzeniowo-śledczej, ruchu drogowego, jako policyjni kontrterroryści, technicy kryminalistyki, przewodnicy psów, a także zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, narkotykową czy zorganizowaną.

Dokumenty są przyjmowane w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie (ul. Warszawska 29, pokój 113). W trakcie postępowania kwalifikacyjego kandydaci przechodzą test wiedzy, test sprawności fizycznej, badania psychologiczne i rozmowę. Szczegółowe informacje o całej rekrutacji są tutaj.

Zdjęcie: UM w Stargardzie/archiwum