Aktualności: Sport

Popływamy od poniedziałku

12 czerwca 2020

Na tę wiadomość z niecierpliwością czekało wielu stargardzian. Od poniedziałku (15.06.) znów będzie można popływać w basenie w Szkole Podstawowej nr 5. Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował harmonogram zajęć na najbliższe dni. Do wyboru pływanie dowolne, blok dla aktywnych, a także cieszący się niesłabnącą popularnością aqua aerobik.

Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do soboty. Pierwszy blok basenowy rozpoczyna się o 7:30. Wieczorem można popływać do 20:00. Każdego dnia zaplanowano również aqua aerobik, jedną z najbardziej lubianych form aktywności w wodzie. Zapisy na zajęcia rozpoczynają się już w piątek (12.06.). Trzeba zadzwonić pod nr 734 458 913 – będzie czynny w godzinach otwarcia pływalni. Szczegółowy harmonogram jest na plakacie. Aktualne informacje można również znaleźć na facebookowym profilu OSiR.

W związku z epidemią koronawirusa podczas wizyt na pływalni trzeba pamiętać o kilku zasadach. Na wszystkie aktywności obowiązują zapisy telefoniczne. Bilety i karnety można kupić w recepcji pływalni w SP nr 5 w godzinach zajęć. Niewykorzystane w marcu karnety zachowują ważność do końca czerwca. Obowiązuje limit osób korzystających jednocześnie z basenu. Po wejściu do obiektu trzeba zdezynfekować dłonie. Warto również zachowywać dystans społeczny. Szatnie i szafki będą dezynfekowane po każdym użytkowniku, dlatego pomiędzy zajęciami zaplanowano 30 minut przerwy. Dodatkowe pytania można wysłać e-mailem: plywalnia@osir.stargard.pl, sport@osir.stargard.pl albo zadzwonić pod nr 734 458 913.