Aktualności: Sprawy urzędowe

Poznaj komputer od podstaw

3 czerwca 2020

Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne szkolenie z obsługi komputera i grafiki komputerowej. Zajęcia odbywają się w Klubie Garnizonowym przy ul. 11 Listopada 22. Ich poziom dostosowano do umiejętności uczestników. Szkolenie jest adresowane także dla osób z niepełnosprawnościami oraz dla seniorów.

Aby dołączyć do zajęć, wystarczy zadzwonić pod numer 511 641 129. Warsztaty odbywają się w kameralnej grupie – maksymalnie 10 osób. Uczestnicy rozwiną umiejętność obsługi komputera, a także nauczą się podstaw grafiki. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby o różnym stopniu zaawansowania – prowadzący dostosowują treści do ich możliwości i potrzeb. Dla uczestników jest zapewniony caternig. Można również otrzymać zwrot kosztów dojazdu. Osoby z niepełnosprawnościami otrzymają na miejscu pomoc opiekuna.

Cały kurs trwa 60 godzin. To zarówno zajęcia praktyczne, jak i teoria. Odbywają się od poniedziałku do piątku 9:00 – 15:00. Najbliższe szkolenie rozpocznie się jeszcze w czerwcu – po zamknięciu listy uczestników. W planach są kolejne warsztaty, m.in. z projektowania stron internetowych i multimediów. To dobry sposób na rozwinięcie umiejętności, a także zwiększenie szans na rynku pracy. Organizatorem szkoleń jest Centrum Usług Szkoleniowo-Doradczych. Więcej informacji o innych projektach można znaleźć tutaj.