Aktualności: Sprawy urzędowe

Praca czeka

19 marca 2021

Montażyści, krojcza, szwaczka – to tylko część wolnych stanowisk. Ciekawe oferty zbieramy na www.stargardvita.pl. Na tej stronie propozycje pracy w naszym mieście są aktualizowane na bieżąco.

Niedawno pojawiła się szansa na zatrudnienie w firmie Klippan Safety. Produkuje ona systemy łóżek, pasów bezpieczeństwa oraz komponentów do wyposażenia wnętrz samochodów i ciężarówek. Jej pracownicy dostają zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę, szkolenia, urlop wypoczynkowy latem, pakiet socjalny, dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych, pakietu ubezpieczeń i do prywatnej opieki medycznej.

Oferty Klippana to tylko część z wszystkich dostępnych na www.stargardvita.pl. Warto zapamiętać ten adres i szukając pracy regularnie zaglądać na stronę. Można tam znaleźć również informacje ze stargardzkiego rynku nieruchomości. To zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i na sprzedaż – w stanie deweloperskim lub z rynku wtórnego. W części „odkrywaj” są aktualności związane edukacją i wsparciem rodzin oraz propozycje kulturalne, turystyczne i sportowe.