Aktualności: Biznes

Pracuj w biurowcu SARL

11 października 2021

7 pomieszczeń czeka na najemców w budynku przy ul. Pierwszej Brygady 35. W biurowcu Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego swoje siedziby ma kilkadziesiąt firm z różnych branż. Ośmiopiętrowy wieżowiec to komfortowe miejsce do prowadzenia biznesu. Przedsiębiorcy mają do dyspozycji m.in. duży parking, dwie windy i salę konferencyjną.

SARL oferuje 7 lokali o różnej powierzchni – od 12 m2 do 34 m2. Najemcy w czynszu mają zapewnione koszty eksploatacyjne, czyli energii elektrycznej, wody i odprowadzania ścieków, wywozu nieczystości, administracji technicznej i zarządzania, utrzymania porządku i czystości. Jedynym dodatkowym kosztem jest ogrzewanie – uzależnione od wielkości zajmowanej powierzchni. Więcej informacji pod nr tel. 91 834 90 88. Można również napisać e-mail: sarl@sarl.pl.

Wieżowiec przy ul. Pierwszej Brygady 35 należał kiedyś do Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego. W 2017 r. został docieplony. Budynek jest regularnie unowocześniany. Wymieniono instalację centralnego ogrzewania i okna, wyremontowano też hol wejściowy i ostatnie piętro. Obiektu pilnuje całodobowa ochrona, a bezpieczeństwo przeciwpożarowe zapewnia nowoczesny, kompleksowy system zamontowany w 2020 r.

Zdjęcia: SARL