Aktualności: Biznes

Promocje ze smakiem

17 lipca 2020

Pyszne śniadanie, dania kuchni włoskiej, a może coś dla dbających o linię? Przed nami kolejny weekend z atrakcyjnymi rabatami na www.kupujlokalnie.stargard.pl. Wybór jak zawsze jest duży. Oferta obowiązuje od piątku (17.07.) do niedzieli (19.07.).

Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Dzień warto rozpocząć śniadaniem w dobrej cenie. Potem do wyboru kolejne dania – ciesząca się niesłabnącą popularnością kuchnia włoska, a także tradycyjne potrawy w nieco „odchudzonej” wersji. Szczegóły jak zawsze do zobaczenia na facebookowych profilach restauracji oraz na www.kupujlokalnie.stargard.pl. Serwis jest też na Instagramie: kupujlokalnie_stargard.

Warto zajrzeć na platformę nie tylko po weekendowe zniżki. Można tam znaleźć także inne rabaty oraz adresy wielu lokalnych firm. Na Kupuj Lokalnie są również aktualne oferty pracy z regionu. Stargardzcy przedsiębiorcy cały czas mogą dołączyć do strony. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.kupujlokalnie.stargard.pl. Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z promocjami, jest też newsletter.