Aktualności: Sprawy urzędowe

Razem budujemy przyszłość

8 września 2020

Trwają prace nad Strategią Rozwoju Stargardu na lata 2020-2030. Mieszkańcy do piątku (18.09.) mogą przekazać swoją opinię. Ankietę najwygodniej wypełnić on-line – klikając tutaj. Formularze w formie papierowej są także w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17.

Każdy mieszkaniec wypełnia ankietę tylko raz – niezależnie od tego, jaką formę wybierze. Osoby, które przesłały już swoje pomysły w marcu, nie muszą robić tego ponownie. W badaniu pojawiły się m.in. pytania o zadowolenie z funkcjonowania poszczególnych elementów życia w mieście. Można wypowiedzieć się o potrzebach różnych grup społecznych, a także wskazać to, co wymaga poprawy. Ankieta jest skierowana zarówno do stargardzian (powyżej 15 lat), jak i do osób, które na co dzień spędzają dużo czasu w naszym mieście – np. pracują, uczą się albo korzystają z różnych usług.

Opinia mieszkańców jest bardzo ważna podczas budowania nowej strategii rozwoju na kolejne lata. Wypełnienie ankiety zajmuje tylko kilka minut. Warto poświęcić ten czas na przekazanie swojego zdania. W niektórych pytaniach zamkniętych można udzielić kliku odpowiedzi, a inne mają formę otwartą. Formularz można wypełnić do piątku (18.09.) przez internet, klikając tutaj, albo – w formie papierowej – w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17.

Zdjęcie: UM w Stargardzie