Aktualności: Działania społeczne

Razem możemy więcej

31 sierpnia 2023

W niedzielę (3.09.) o 12:00 w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie. II Festyn Charytatywny „RAZEM PO SPRAWNOŚĆ, BY STANĄĆ NA NOGI” będzie okazją do wspólnej zabawy, dobrego spędzenia wolnego czasu i pomocy potrzebującym dzieciom ze Stargardu. W planach mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Podczas zabawy będzie można wylicytować atrakcyjne fanty, kupić coś na charytatywnym kiermaszu i obejrzeć występy artystyczne na scenie Teatru Letniego. Szykują się pokazy sztuk walki, tańca, koncerty i warsztaty z rękodzieła. Bogato zapowiada się strefa gastronomiczna, gdzie znajdziemy m.in. przysmaki z grilla, domowe ciasta i pierogi.

Wszystkie pieniądze zebrane podczas festynu przeznaczone zostaną na rehabilitację i leczenie Mai, Amandy, Julki, Alusia, Krystiana, Jasia, Zosi, Marysi i Kamila – podopiecznych Stowarzyszenia „Misja Dobra Nowina”. Jego członkowie są autorami projektu Stanąć na Nogi. Prowadzą również grupę wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. Więcej informacji tutaj.