Aktualności: Sport

Rowerowe wyzwanie z STC

2 czerwca 2020

Dwie trasy do wyboru, jazda indywidualna lub drużynowa, dowolny rower – Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów zaprasza do udziału w wyjątkowym Maratonie Dookoła Jeziora Miedwie. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy dołączyć do wydarzenia na Facebooku i do 7.06. (niedziela) udowodnić pokonanie jednej z tras. Dla najlepszych uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody.

Do wyboru są dwie trasy – jedna o długości 57,4 km (do zobaczenia tutaj), a druga o długości 65,97 km (do sprawdzenia tutaj). Swoich sił mogą spróbować wszyscy miłośnicy kolarstwa. Wystarczy wybrać opcję biorę udział w facebookowym wydarzeniu. Następnie należy wydrukować i wypełnić numer startowy. Można go znaleźć tutaj. Kolejny krok to pokonanie do niedzieli (7.06.) wybranej trasy maratonu. Można jechać indywidualnie lub drużynowo. Swój udział trzeba udokumentować – wrzucając zdjęcie lub krótki film w komentarzu pod wydarzeniem na Facebooku.

Klasyfikacja, zarówno indywidualna, jak i drużynowa, ustalona zostanie na podstawie liczby reakcji na opublikowane zdjęcie lub film. Głosowanie potrwa do 14.06. (niedziela). Warto w tym czasie udostępniać post i zachęcać znajomych do pozostawienia reakcji. Wyniki będą ogłoszone w poniedziałek (15.06.). Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w klasyfikacji indywidualnej otrzymają m.in. rowery, vouchery do wykorzystania w sklepie Rowery Turowski, odżywki i zestawy motoryzacyjne. Na najpopularniejszą drużynę czeka voucher na tort do wykorzystania w dowolnym terminie. To nie wszystko – jak zapewniają organizatorzy, dla pozostałych uczestników nie zabraknie innych atrakcyjnych niespodzianek.