Aktualności: Sprawy urzędowe

Rozmawiamy o inwestycjach

18 maja 2020

Kolejne miejsca postojowe i przebudowa chodnika – stargardzkie osiedla wciąż się zmieniają i dostosowują do potrzeb mieszkańców. Trwają prace nad dokumentacją kosztorysową inwestycji na os. Chopina i os. Pyrzyckim. W związku z epidemią koronawirusa nie odbędzie się tradycyjne spotkanie w urzędzie. Stargardzianie mogą jednak zgłaszać swoje pomysły mailowo.

Teraz mieszkańcy wypowiedzą się na temat dwóch inwestycji. Na os. Chopina planowana jest przebudowa chodnika wraz z budową miejsc parkingowych. Nowe miejsca parkingowe pojawią się także na os. Pyrzyckim – w pasie drogowym ul. Armii Krajowej.

W załącznikach poniżej znajdują się szczegółowe plany obu projektów. Pytania, pomysły i sugestie można przesyłać do piątku (22.05.) na adres e-mail: a.sewerynek@um.stargard.pl.

Rozmowa z projektantem na wczesnym etapie inwestycji to dobry moment na przekazanie sugestii i rozwianie wątpliwości. Dzięki współpracy z mieszkańcami możliwe jest także wprowadzenie zmian w projektach, by jeszcze lepiej spełniały oczekiwania użytkowników.

Zdjęcie: pexels.com

os. Chopina (1)

os. Chopina (2)

os. Chopina (3)

os. Pyrzyckie (1)

os. Pyrzyckie (2)