Aktualności: Biznes

Rozwijaj firmę w SARL

13 stycznia 2022

17 komfortowych lokali biurowych w dobrej cenie czeka na najemców. Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego oferuje pomieszczenia w biurowcu przy ul. Pierwszej Brygady 35. Swoje miejsce mogą tam znaleźć przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają prowadzić swoje firmy. Na miejscu czeka na nich szereg udogodnień.

Biuro w wieżowcu SARL można wynająć już od 340 zł netto miesięcznie. W tej cenie zawarte są wszystkie koszty eksploatacyjne – energia elektryczna, woda, wywóz nieczystości, administracja techniczna i zarządzanie, a także utrzymanie porządku i czystości. Budynek położony jest w centrum miasta. Najemcy mają do dyspozycji dwie windy, salę konferencyjną i duży parking.

Lokale do wynajęcia można obejrzeć – wystarczy umówić się przez telefon (91 834 90 88). Dodatkowym atutem dla firm zlokalizowanych w wieżowcu SARL jest dobre sąsiedztwo dla biznesu – obok siebie działają tam m.in. biura rachunkowe, szkoły językowe, a także kancelarie adwokackie. Budynek przy ul. Pierwszej Brygady 35 należał w przeszłości do Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego. Obecnie jest w całości przeznaczony na działalność biurową.

Zdjęcie: SARL